MAKE-UP

Studio Ladies zaprasza na makijaże: bankietowe, sylwestrowe, karnawałowe, studniówkowe…

Dzięki makijażowi każda z nas może podkreślić swoją urodę. Pomaga on ukryć wszelkie niedoskonałości i podkreślić piękno kobiety. Makijaż powinien być dobrany  zarówno do kreacji, urody jak i do osobowości. Przy ważnych dla nas okazjach warto skorzystać z profesjonalnej usługi wizażystki. Makijaż jest połączeniem sztuki i techniki, które tworzą nierozłączny duet pomagający w osiągnięciu wymarzonego efektu. Profesjonalny makijaż charakteryzuje się odpowiednim przygotowaniem skóry do aplikacji kosmetyków kolorowych, zastosowaniu najlepszych z nich przy użyciu odpowiednich aplikatorów, pędzli i innych. Jednak kluczowym elementem jest odpowiednia technika aplikacji kosmetyków, która daje gwarancję trwałości i nieskazitelności makijażu.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

Makijaż dzienny:

Do wykonania makijażu dziennego stosuję się delikatne podkłady , które nie tworzą efektów maski lecz pięknie rozświetlają twarz. Sekret makijażu dziennego tkwi w uchwyceniu delikatności i subtelności naszej urody. Powinien on być jednak trwały by utrzymywał się na skórze cały dzień.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

Makijaż wieczorowy:

Makijaż wieczorowy charakteryzuję się mocniejszym zaakcentowaniem oczu lub ust. Ważne jest użycie profesjonalnych kosmetyków aby efekt makijażu utrzymał się przez całą noc. Makijaż wieczorowy powinien spełniać oczekiwania oraz idealnie komponować się z fryzurąoraz kreacją.

.

www-20www-24www-22

 

 

 

 

 

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

Makijaż ślubny:

W tym wyjątkowym dniu każdy szczegół musi być dopracowany do perfekcji. Makijaż, fryzura, suknia… Każda Panna Młoda marzy aby wyglądać pięknie i wyjątkowo, dlatego najlepiej oddać się w ręce profesjonalisty. Należy pamiętać, że makijaż ślubny to także makijaż fotograficzny. Wymaga więc zastosowania podkładów o większym stopniu krycia aby skóra wyglądała nieskazitelnie. Korektory i kamuflaże pomogą zniwelować wszelkie niedoskonałości cery. Makijażystka dobierze odpowiedni rodzaj i kolorystykę cieni. Kolejnym ważnym elementem jest wykonturowanie twarzy. Na życzenie klientki zwieńczeniem makijażu może być doklejenie kępek, bądź sztucznych rzęs. Powinien być on trwały i wodoodporny, w związku z tym  makijaż jest utrwalany Fixatorem, który sprawia, że Panna Młoda nie musi martwić się o poprawianie makijażu w trakcie uroczystości i wesela.

 

Jeśli chcą się Państwo przekonać o jakości świadczonych przez nas usług , zapraszamy na makijaż próbny po przedwczesnym ustaleniu daty wizyty.

 

Makijaż

makijaż wieczorowy 100 zł
makijaż ślubny  100 zł
rzęsy 25 zł