Mikrodermabrazja

 

Co to jest mikrodermabrazja?mikro 2 zdj

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na ścieraniu martwych komórek naskórka warstwa po warstwie przy pomocy głowicy diamentowej.

 

Cel zabiegu oraz jego efekty?

Mikrodermabrazja pozwala na usunięcie zaskórników, zrogowaciałych komórek naskórka, zanieczyszczeń, oraz nadmiaru wydzielin gruczołów skórnych, czego efektem jest dokładne oczyszczenie skóry. Ponadto zabieg pobudza procesy regeneracyjne skóry, gdyż po usunięciu warstwy rogowej następuje szybka odbudowa tkanek i zastąpienie ich nowymi komórkami.

Po zabiegu można zauwmikro zdjażyć:

  • odmłodzenie
  • poprawę kolorytu
  • elastyczności
  • sprężystości skóry

 

Wskazania do zabiegu mikrodermabrazji?

Najczęstszymi wskazaniami do wykonania mikrodermabrazji są przebarwienia skóry, nadmierne rogowacenie oraz oczyszczenie skóry trądzikowej i mieszanej. Mikrodermabrazję można wykonać nie tylko na skórze twarzy, ale także na innych obszarach – na przykład plecach czy ramionach.

 

Czy mikrodermabrazję można łączyć z innymi zabiegami?

Mikrodermabrazja może być wykonywana w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym, sonoforezą, mezoterapią bezigłową oraz infuzją tlenową. W pielęgnacji skór grubych i łojotokowych można zastosować połączenie mikrodermabrazji z peelingiem kwasowym o niskim stężeniu.

Mikrodermabrazja

twarz 80 zł
twarz (ampułka+maska) 110 zł
twarz, szyja 100 zł
twarz, szyja (ampułka+maska) 150 zł
twarz, szyja i dekolt 120 zł
twarz, szyja i dekolt (ampułka+maska) 170 zł
wybrana partia ciała od 100 zł