Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicurepaznokciie str główna

Pielęgnacja paznokci poprzez opiłowanie i wypolerowanie płytki paznokciowej oraz zmiękczenie i usunięcie skórek wysterylizowanymi narzędziami. Całość zakończona jest peelingiem połączonym z relaksacyjnym masarzem dłoni, który pozwoli się odprężyć, a następnie zostaję zaaplikowany kremem nawilżająco-regenerujący.

 


Manicure + Malowanie

Opiłowujemy płytkę paznokciową, nadając jej kształt, następnie używając specjalistycznych preparatów, zmiękczamy skórki i usuwamy je cążkami. W następnej kolejności przygotowujemy paznokcie do kolejnej czynności, jaką jest nałożenia lakieru.

 


Zabieg parafinowy

Zaleca się osobom o mocno przesuszonej skórze dłoni oraz stóp w celu nawilżenia i regeneracji. Zabieg dodatkowo poprawia krążenie i koi obolałe stawy, regularne wykonywanie zabiegu z parafiną poprawia kondycję skóry dłoni i stóp oraz paznokci.

 


Przedłużanie paznokci metodą żelowąpaznokcie żel

Każda z nas marzy o pięknych długich, niełamiących się paznokciach, niestety naturalne paznokcie nie zawsze na to pozwolą. Zapraszamy zatem na przedłużenie bądź utwardzenie własnej płytki paznokcia metodą żelową, która gwarantuje mocne i długie paznokcie bez problemu łamania się czy rozdwajania.

.

paznokcie 12

paznokcie

paznokcie 16


.

.

.

.

 .

 .


Shellac CND

Opiłowanie płytki paznokcia i przygotowanie jej oraz aplikacja kosmetyków CND. Shellac CND wyróżnia się trwałością i pięknym blaskiem, który nie matowieje.

paznokcie 4

paznokcie 10sweterki

.

.

.

.

.

.

.

.


Shellac CND + Manicure

Pełny manicure połączony z aplikacją lakierów hybrydowych firmy CND.

.

paznokcie 6paznokcie 8french

 paznokcie 18paznokcie 3paznokcie 14

.

 

.

 

.

.

.

.

.

.


Pedicure

Przed przystąpieniem do zabiegu moczymy stopy w kąpieli wodnej, która ma na celu zmiękczenie naskórka. Następnie pozbywamy się skórek wysterylizowanymi narzędziami oraz opilnikowujemy płytkę paznokciową, nadając jej odpowiedni kształt. Kolejnym krokiem jest usunięcie martwego naskórka za pomocą frezarki z jednorazową końcówką. Następnie wykonujemy peeling, który połączony z masażem dodatkowo wygładza skórę. Ostatnim etapem jest wmasowanie intensywnie nawilżającego kremu pielęgnującego.

Zabieg pedicure można wzbogacić o stylizację paznokci.

 

stopy 3stopy 4

stopy2

Manicure

manicure 30 zł
manicure+ malowanie 40 zł
manicure SPA (manicure, peeling, masaż, maseczka, parafina) 60 zł
malowanie 20 zł
zabieg parafinowy na dłonie 20 zł

 

Pedicure

pedicure frezarkowy 60 zł
pedicure + malowanie 70 zł
pedicure SPA (pedicure, peeling, masaż, maska, parafina) 95 zł
zabieg parafinowy na stopy 40 zł

 

Manicure hybrydowy

manicure + hybryda 50 – 60 zł
pedicure + hybryda 100 zł
zdejmowanie 15 zł